SAMEKNIV, horn och läder, Nikulaus Fankki, 1900-talets mitt.

244021. SAMEKNIV, horn och läder, Nikulaus Fankki, 1900-talets mitt.

Längd 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23 cm.

Slitage.

Antal besök: 773