IKON, troligen Vasily Matveyevich Lapshin, Odessa, Ukraina, 1800-tal.

244013. IKON, troligen Vasily Matveyevich Lapshin, Odessa, Ukraina, 1800-tal.

Mått 13,5 x 8 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 13,5 x 8 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 716