HALLBYRÅ och SPEGEL, teak, 1900-talets mitt.

243986. HALLBYRÅ och SPEGEL, teak, 1900-talets mitt.

Byråns mått: höjd 48 cm, bredd 83 cm, djup 36 cm.
Spegeln: höjd 124,5 cm, bredd 49 cm.

Bruksslitage, byrån ostabil, märken, lysknapp på spegel defekt, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 760