HYLLA med 3 lådor, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

243965. HYLLA med 3 lådor, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mässingsavslut på ben, mässingslister runt lådor, mässingsbeslag. Höjd 119, längd 160, bredd 32 cm.

Slitage, repor, skador, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 795