MATBORD, plexiglas och glas, 1900-talets senare del.

2439466. MATBORD, plexiglas och glas, 1900-talets senare del.

Matbord, fristående bas i tre monterbara delar plexiglas. Oval bordsskiva i glas. 1900-talets senare del.
Höjd 73,5 cm
Längd 150 cm
Djup 100 cm.

Bruksslitage, mindre märken, skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73,5 cm
Längd 150 cm
Djup 100 cm.

Antal besök: 1 075