CYKELSTÄLL MED BLOMLÅDA, 1900-tal.

243913. CYKELSTÄLL MED BLOMLÅDA, 1900-tal.

Längd 103, bredd 51, höjd 92 cm.

Färgsläpp, rost, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgsläpp, rost, bucklor.

Antal besök: 1 499