INDUSTRILAMPA, SJ, 1900-talets fösta hälft.

243900. INDUSTRILAMPA, SJ, 1900-talets fösta hälft.

Från västra stambanan enligt uppgift. Diameter ca 40, höjd ca 45 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 1 286