SVEN HILDING HEMPEL. Självporträtt. Olja på träpannå, signerad S. Hempel.

243898. SVEN HILDING HEMPEL. Självporträtt. Olja på träpannå, signerad S. Hempel.

30,5 x 40,5 cm.
Påskrift a tergo "Köpt Svensk Franska 1976".
Från Lilla G:s konkursbo.

Färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

30,5 x 40,5 cm.
Från Lilla G:s konkursbo.

Färgbortfall, repor.

Antal besök: 2 224