SNEDKLAFFSEKRETÄR, barockstil, daterad 1949.

24385. SNEDKLAFFSEKRETÄR, barockstil, daterad 1949.

Signerad A.Bäck, Eksjö, 1949. Valnötsfanér.
Längd 112, bredd 44, höjd 108 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 846