ROLAND LINDBERG. Olja på duk, 7 st, samt akvarell.

243844. ROLAND LINDBERG. Olja på duk, 7 st, samt akvarell.

Största rammått 63 x 54 cm.
Från Lilla G:s konkursbo.

Slitage. Tre st oramade. En nedhalkad innanför passepartout.

Roland Lindberg (1935–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

Största rammått 63 x 54 cm.
Från Lilla G:s konkursbo.

Roland Lindberg (1935–1993)

Antal besök: 1 235