SALSSKÅP, barockstil, 1800-tal.

24381. SALSSKÅP, barockstil, 1800-tal.

Med hopplister, längd 144, bredd 68, höjd ca 196 cm.

Nyckel saknas, slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 075