Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Leksaker
LEKSAKSBILAR, plast, 5 st, SAAB 900 turbo, märkt Made in Finland.
243757. LEKSAKSBILAR, plast, 5 st, SAAB 900 turbo, märkt Made in Finland.
Längd 21,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 21,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Gästriklands Auktionskammare
3 872