FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
243690. FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Stomme i alm. Bredd på sitsen ca 63 cm.

Bruksslitage, repor och märken, smärre skador på karmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798