BLOMBORD, troligen Tyskland, 1950-tal, trä samt mässing.

243674. BLOMBORD, troligen Tyskland, 1950-tal, trä samt mässing.

Bordsmonterad cirkelformad ställning med olikfärgade platåer. Svartlackerad högblank bordsskiva. Benavslut och bårder i mässing.
Höjd 93 cm.
Bredd 89 cm.

Smärre bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 93 cm.
Bredd 89 cm.

Antal besök: 1 933