HASLEV, MATBORD, "SYMPHONY 82".

2436741. HASLEV, MATBORD, "SYMPHONY 82".

Vit laminatskiva, och svarta ben. Diameter ca 105 cm. Höjd: ca 74 cm. Två iläggsskivor. Bredd: ca 47,5 cm.

Kant med naggar Skiva med någon repa. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151