VAS, sen Meiji period, 1900-talets första hälft, porslin.

243672. VAS, sen Meiji period, 1900-talets första hälft, porslin.

Blomster samt fjärilsmönster.

Lagad hals samt vägg, mindre nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomster samt fjärilsmönster.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 197