NATTDUKSBORD, SPEGEL samt STOL, allmoge, 1800/1900-tal.

243662. NATTDUKSBORD, SPEGEL samt STOL, allmoge, 1800/1900-tal.

Nattduksbord, 1800-tal, total höjd 104 cm.
Stol.
Spegel.
Samtliga delar målat i blått.

Slitage, sprickor, skador, färgbortfall, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol.
Spegel.
Samtliga delar målat i blått.

Antal besök: 1 453