ÖRHÄNGEN 1 par 18k guld med sten, otydliga stämplar, 1900-tal.

243661. ÖRHÄNGEN 1 par 18k guld med sten, otydliga stämplar, 1900-tal.

Total höjd ca 3 cm.
Total vikt ca 5,5 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 3 cm.
Total vikt ca 5,5 gram.

Slitage.

Antal besök: 780