FRIMURARRING, 18k guld, N Johnsson & Co Stockholm 1965.

243657. FRIMURARRING, 18k guld, N Johnsson & Co Stockholm 1965.

Mercurii-Orden Minuthandelsexpediternas Förbund (M.H.E.F.)
Storlek ca 20.
Vikt ca 7,5 gram.

Slitage. Namngravyr samt datum 1960. Emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 20.
Vikt ca 7,5 gram.

Antal besök: 3 657