CALLE NYLAND. Landskap, Olja på pannå, signerad och daterad, Calle Nyland 1946.

243655. CALLE NYLAND. Landskap, Olja på pannå, signerad och daterad, Calle Nyland 1946.

48 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 60 cm.

Antal besök: 4 507