VÄGGPENDYL med lampetter, rokokostil, 1900-tal.

24359. VÄGGPENDYL med lampetter, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 46 cm.

Färgbortfall och skador. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Antal besök: 910