SKOR, L'Autre Chose, 1990-tal.

2435817. SKOR, L'Autre Chose, 1990-tal.

Storlek: - EU 38 / UK 5

Klackens höjd 11.5cm

Originalförpackning medföljer.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek: - EU 38 / UK 5

Klackens höjd 11.5cm

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 228