STEREOSKÅP, med bilder, 1900-talets första del.

243567. STEREOSKÅP, med bilder, 1900-talets första del.

Stereskåpets längd 18,5 cm.

Slitage, skador och lagningar, bilder ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stereskåpets längd 18,5 cm.

Antal besök: 1 051