STOLAR, 6 stycken, Findahl Möbelfabrik, Danmark.

2435249. STOLAR, 6 stycken, Findahl Möbelfabrik, Danmark.

Höjd cirka 77 cm, sitthöjd cirka 46 cm. 5 sitsar i galon, en sits i skinn.

Bruksslitage. Några sitsar med smärre skador.

Tema

Höstens kvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens kvalitetsauktion 2022

Antal besök: 2 340