LUIS LUNA. The Rec Comtal, Barcelona.

2435154. LUIS LUNA. The Rec Comtal, Barcelona.

Olja på duk fäst på skiva.
Signerad, belägen i ”Bugatell” (sic) och daterad 1925.
22x27,5 cm.

Skrapa på färgen. Ram i förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk fäst på skiva.
22x27,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 381