MODELLJÄRNVÄG, ca 80 delar, plåt, skala 1:43, "Made in Us zone", Tyskland, 1900-talets mitt.

243492. MODELLJÄRNVÄG, ca 80 delar, plåt, skala 1:43, "Made in Us zone", Tyskland, 1900-talets mitt.

3 ånglokomotiv varav 2 nyckeluppdragna samt ett elektriskt. 3 personvagnar samt kranvagn "Erno", Switzerland. 4 växlar same en spårkorsning. 50 böjda samt 25 raka skenor.

Bruksslitage samt ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 044