LJUSPLÅTAR, koppar och mässing, 6 stycken, 1900-talets första kvartal.

243486. LJUSPLÅTAR, koppar och mässing, 6 stycken, 1900-talets första kvartal.

Ljusplåtar mässing, höjd 40 cm.
Ljusplåtar koppar, höjd 32 respektive 35 cm.

Bruksslitage.
En ljushållare på en plåt i mässing är avbruten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 993