MARKKU SALO. SKULPTUR, signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 1991.

2434719. MARKKU SALO. SKULPTUR, signerad Markku Salo Nuutajärvi Notsjö 1991.

Flaska blåst i metall nät. Matterat klart glas med filigran. Höjd 100 cm, bredd 57 cm.

Lätt slitage.

Markku Salo (Född 1954)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage.

Markku Salo (Född 1954)

Tema

Modern Art & Design

Antal besök: 580