wing stol. Dansk design.

wing stol. Dansk design.
2434620. wing stol. Dansk design.

Dansk design Stoppad vingstol täckt med ljust tyg.

cca H98cm x Sh 45 cm x B78cm x D64cm.

Tecken på användning och ålder är närvarande. Referens färgade på platser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 340