HALLSPEGEL, 1960-tal.

HALLSPEGEL, 1960-tal.
24343. HALLSPEGEL, 1960-tal.

Med hylla och låda. Ek. Stämplad SMI 536. Längd 99, bredd 35, höjd 176 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
24343. HALLSPEGEL, 1960-tal.

Slitage.

Antal besök: 2 548