VALTER LINDBERG, AKVARELL.

VALTER LINDBERG, AKVARELL.
2433722. VALTER LINDBERG, AKVARELL.

Stadsmotiv, "Utsikt från Sete. Signerad och daterad 1961. Rammått: ca 39,5 x 37 cm.

Baksida med dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Baksida med dedikation.

Antal besök: 463