BORD med låda, nyrenässans, ca 1900 samt BYRÅSPEGEL, 1800-tal.

24331. BORD med låda, nyrenässans, ca 1900 samt BYRÅSPEGEL, 1800-tal.

Bord av valnöt. På tredelad pelarfot. 54 x 39 cm, höjd 81 cm.
Byråspegel av mahogny. Höjd 69 cm.

Skador och slitage. Bordets skiva solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715