JOHN IVAR BERG. Komposition, olja på pannå, signerad.

243307. JOHN IVAR BERG. Komposition, olja på pannå, signerad.

65 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 45 cm.

Antal besök: 2 041