BORDSLAMPOR, 2 st, Bergboms, 1900-talets mitt.

243299. BORDSLAMPOR, 2 st, Bergboms, 1900-talets mitt.

Gröntonad glasmassa. Höjd 43 cm.

Bruksslitage, limmat fäste på en lampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877