TAKLAMPA, Idman, 1950-tal.

TAKLAMPA, Idman, 1950-tal.
2432930. TAKLAMPA, Idman, 1950-tal.

Mässing och opalglas. höjd 30 cm, diameter 16 cm.

En skärm saknas. Slitage och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 572