BOKHYLLA, "Variette", Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

243257. BOKHYLLA, "Variette", Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

Längd 80 bredd 40 höjd exkl metallstöd ca 150 cm.

Ställvis kraftigt slitage, skador, fläckar, blekt, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 758