BYRÅ, 1800-tal.

24324. BYRÅ, 1800-tal.

4 lådor. Mörkbetsad furu. Beslag och nyckelskyltar av mässing.
Längd 112, bredd 49, höjd 101 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
24324. BYRÅ, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 868