ARMBANDSUR, dam, Gucci,quartz,1990-tal.

2432280. ARMBANDSUR, dam, Gucci,quartz,1990-tal.

Modell 2035
Urtavlans ø ca 25 mm, på baksidan:
Totallängd ca 20 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.Nyligen bytt batteri ,
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 2035
Totallängd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 163