HALVMÅNEBORD, 2 delar, 1800-talets senare hälft.

243226. HALVMÅNEBORD, 2 delar, 1800-talets senare hälft.

Längd/diameter 94, höjd 77 cm.

Proveniens Upperuds herrgård.

Slitage, sprickor, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Upperuds herrgård.

Antal besök: 954