PARTI teak och plast, 14 delar, bl a Karl Holmgren, Göteborg.

243208. PARTI teak och plast, 14 delar, bl a Karl Holmgren, Göteborg.

1 skärbräda med skuren dekor, längd 49 cm, bredd, 24 cm
1 fat, längd 49 cm, bredd 10 cm
1 fat, diameter 24 cm
Stämplade Äkta teak, Karl Holmberg, Göteborg
1 skål, höjd 5,5 cm
1 spegel, längd 33 cm
5 fat, diameter 7,5 cm
1 segelbåt, höjd 7 cm
1 plastbunke, höjd 13 cm, märkt Rosti, Mepal-Servise, 4L, Denmark
1 plastbunke, höjd 11 cm, stämplat Husqvarna, Made in Sweden
1 plastbunke, höjd 8 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 fat, diameter 24 cm
1 skål, höjd 5,5 cm
1 spegel, längd 33 cm
5 fat, diameter 7,5 cm
1 segelbåt, höjd 7 cm
1 plastbunke, höjd 8 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 153