PELARBORD, konstmassa, reliefdekor, orientalisk stil, 1900-tal.

243206. PELARBORD, konstmassa, reliefdekor, orientalisk stil, 1900-tal.

Ben, fot och skiva med orientalisk reliefdekor, bordsskivan täckt med löstagbar glasskiva. Höjd 49, diam 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 756