SEKRETÄR, provinsarbete, 1800-talets senare del.

243205. SEKRETÄR, provinsarbete, 1800-talets senare del.

Skrivskiva med lådinredning. Höjd 135, längd 98, bredd 47 cm.

Slitage, torrsprickor, skador, stötmärken, lösa beslag, skrivskivan har slagit sig.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 762