HATTASKAR, 3 st, 1900-tal.

HATTASKAR, 3 st, 1900-tal.
243174. HATTASKAR, 3 st, 1900-tal.

Längd ca 36,5 cm vardera.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36,5 cm vardera.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 710