SKRIN / KAMFERSKRIN, snidat trä, 1900-tal.

243172. SKRIN / KAMFERSKRIN, snidat trä, 1900-tal.

Längd 30,2, bredd, 19, höjd 16,7 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 7 060