SCALEXTRIC BILBANOR, 3 st, med TILLBEHÖR.

2431691. SCALEXTRIC BILBANOR, 3 st, med TILLBEHÖR.

2 banor "Formula One",
1 bana "Caterham Cup",
Track extension pack samt tillbehör bland annat varvräknare, extra bilbanedelar och bilar.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget. Enligt uppgift saknas 1st strömskena. 1 bil med saknade framhjul. Originalkartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 banor "Formula One",
1 bana "Caterham Cup",

Antal besök: 537