TAKAMPEL, Alabaster och mässing, sent 1800-tal.

243145. TAKAMPEL, Alabaster och mässing, sent 1800-tal.

Total höjd ca 80 cm. 2 ljuspunkter.

Senare elektrifierad samt kompletterad, sprickor, lagningar, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585