KNUT E NILSSON. OLJA på duk, signerad.

2431064. KNUT E NILSSON. OLJA på duk, signerad.

25x20 cm.

bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x20 cm.

bruksskick.

Antal besök: 566