BORDSLAMPA, Malmbergs.

BORDSLAMPA, Malmbergs.
243100. BORDSLAMPA, Malmbergs.

Grön glaskupa. Höjd ca 36 cm.

Mindre nagg på kupa. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön glaskupa. Höjd ca 36 cm.

Antal besök: 1 545