TRANSISTORRADIO, Grundig Satellit 2000, 1970-/80-tal.

243089. TRANSISTORRADIO, Grundig Satellit 2000, 1970-/80-tal.

Höjd 31, längd 46 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31, längd 46 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 879