243089. TRANSISTORRADIO, Grundig Satellit 2000, 1970-/80-tal.

Höjd 31, längd 46 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Höjd 31, längd 46 cm.

Slitage, ej funktionsgaranti.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leiflers Auktionshus
Föremålsnr
243089

Om auktionshuset

Namn
Leiflers i Falköping AB
Momsnr
SE556740186301
Org.nr
556740-1863
Telefon
0515-81115
Adress

Nordmannagatan 2
521 36 Falköping
Sverige

Antal besök: 1 077