FLASKSKEPP samt DOSA av snäckskal. 1800/1900-tal.

243083. FLASKSKEPP samt DOSA av snäckskal. 1800/1900-tal.

Flaskskepp, längd 25 cm.
Dosa av snäckskal, 6,5 x 9 cm, höjd 5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaskskepp, längd 25 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 962